دورکننده موجودات موذی


مشخصات فنی :

- ولتاژ الکتریکی : 220V, 50Hz / 110V, 60Hz
- فرکانس های رفت و برگشتی : 30kHz – 85kHz
- شدت صدای خروجی : میانگین 100dB برای همه فرکانس های رفت و برگشتی بالا
- فضای تحت پوشش : 500 فوت مربع
- دارای گواهینامه CE
دستگاه کنترل موجوداتی که در دستان شما است یک دستگاه دورکننده موجودات موذی است که از بهترین مواد اولیه در هند و توسط هندی ها طراحی و تولید شده است و عملکرد آن بهتر از هر محصول مشابهی در بازار می باشد.
چرا از صدای مافوق صوت یا التراسوند استفاده می شود ؟
کشتن جوندگان یک راه حل قدیمی است که جامعه مدرن آن را نمی پسندد. این کار باید از طریق سموم شیمیایی انجام شود که به محیط زیست آسیب می رساند. درصورتیکه موش بمیرد و بدون توجه جسد آن جمع آوری نشود ممکن است مورد هجوم موجودات موذی دیگر قرار بگیرد و باعث شیوع بیماری های گوناگون گردد. بهترین روش برای دور کردن جوندگان و حشرات موذی استفاده از صدای التراسونیک است. این شامل یک دستگاه الکترونیکی می شود که فرکانس های التراسونیک تولید می کند که به شدت باعث آزار سیستم شنوایی و عصبی جوندگان و حشرات موذی می شود و همین باعث فرار آن ها از محل سکونت فعلی آن ها می گردد. صدای التراسوند صدایی است که فرکانس آن بالای 20Hz است و خارج از محدوده شنوایی انسان می باشد. بطور طبیعی انسان ها قادر به شنیدن صداهای کمتر از 20Hz هستند. PD-01 از فرکانس های رفت و برگشتی 30khz تا 80khz استفاده می کند که برای انسان ، کودکان و اکثر حیوانات خانگی مانند سگ و گربه ( دامنه شنوایی سگ و گربه تا 27khz است ) بی ضرر است. هدف اصلی استفاده از فرکانس های رفت و برگشتی که در هم آمیخته و دائماً در حال تغییر و پیوسته اند ، جلوگیری از مصون شدن موجودات موذی به یک فرکانس خاص و بنابراین دورکردن مؤثر آن ها است. وجود یک مدار ترانسفورماتور با طراحی مخصوص در دستگاه دورکننده شما را از داشتن شدت صدای خروجی با میانگین حداقل 100dB برای همه فرکانس های رفت و برگشتی تولید شده مطمئن می سازد. پالس های سیگنالی مختلط بین 60 تا 80 بار در ثانیه مانند یک مته عمل می کند. فشار صوتی ایجاد شده باعث صلب آسایش شدید موجودات موذی می شود تا حدی که نمی توانند تحمل کنند و بدون خداحافظی محل را ترک می کنند !

محل نصب PD – 01 :

محل نصب دستگاه برای رسیدن به بهترین نتیجه در درجه اول اهمیت قرار دارد :
1- دستگاه دورکننده را در هر ورودی افراد ، مستخدمین و غیره قرار دهید تا از ورود موجودات موذی جلوگیری شود. دستگاه ها باید حدود یک متر از سطح زمین فاصله داشته باشند و مستقیماً به طرف سطح زمین و ترجیحاً به سمت وسط درب ورودی نصب شوند. این عمل جهش بهتر فرکانس های التراسوند را ممکن می سازد و محیط را ناآرام تر می کند.
2- درصورتیکه موجودات موذی از قبل در محل آشیانه سازی کرده اند این دستگاه ها را حدود یک متر از سطح زمین در اتاق ها ، آشپزخانه ، انبار و محل هایی که این موجودات ذخیره غذایی خود را از آنجا تأمین می کنند ، نصب کنید.
3- فرکانس التراسوند از وسایل و پنجره عبور نمی کند پس دقت داشته باشید تا مانعی بر سر راه بازخورد آن ها قرار ندهید تا بتوانند رفت و بازگشت مؤثر داشته باشند.

اطلاعات کلی :

1- عمر مفید این دستگاه ها بین 7 تا 10 سال است.
2- دستگاه باید در تمام لحظات روشن باشد و روشن و خاموش نشود.
3- یک LED قرمز رنگ نشان دهنده کار کردن دستگاه است.
4- مصرف رایج آن بیشتر از 5 وات نمی باشد.

فایده ها :

1- بسیار اقتصادی : کمتر از چند تومان در روز هزینه دارد.
2- استفاده آسان : تنها کافی است آن را در پریز قرار دهید.
3- تمیز و ایمن : غیر سمی است ، چرب و کثیف نیست ، بدون آلودگی و محیط زیست دوستانه است.

PD – 01

PD – 01 جدیدترین دستگاه دورکننده ایمن برای دور کردن موجودات موذی از قبیل جوندگان ، انواع موش ها ، انواع حشرات , سوسک ، مارمولک و غیره است. این دستگاه موجودات را نمی کشد فقط آن ها را دور می کند. این دستگاه با تولید صدای التراسونیک که روی سیستم شنوایی و عصبی موجودات تأثیر می گذارد کار می کند. این دستگاه همچنین تولید اختلال الکترومغناطیسی نمی کند و بنابراین روی تجهیزات الکترونیکی با الکتریکی تأثیری ندارد. مدت تأثیر بهینه این دستگاه 2 تا 4 هفته است. فعالیت موجودات موذی در روزهای اولیه استفاده از دستگاه زیادتر می شود به دلیل اینکه می خواهند خود را از صدا دور کنند. بنابراین از زمان نصب 2 تا 4 هفته طول می کشد تا به تدریج همه موجودات موذی از محیط دور شوند.
کافی است یک بار سرمایه گذاری کنید تا از شر موجودات موذی خلاص شوید بدون اینکه نیاز به توجه یا تعمیر مجدد داشته باشید.

برای نتیجه گیری بهتر :

- موانع را از سر راه دستگاه بردارید تا مانع رسیدن صدا به موجودات نشوند.
- درب ها را باز بگذارید.
- دستگاه را مقابل سطوحی قرار دهید که احتمال وجود موجودات موذی در آن ها بیشتر است تا با جهش بهتر فرکانس های رفت و برگشتی بتوانید نتیجه بهتری داشته باشید.
- درصورتیکه با سوسک مشکل دارید همه درها را ببندید و در کابینت ها و کمدها را باز بگذارید.
- همیشه دستگاه را روشن نگهدارید.
- محیط را تمیز نگهدارید و باقیمانده غذاها را از آن خارج کنید.