فراری دهنده موش و حشره التراسونیک


فراری دهنده موش و حشره: در کنترل موشها، موشهای صحرایی، سوسکهای حمام، ککها، مگسها، جیرجیرکها، ماهیان نقره فام، ساس های آبی، بیدها، مورچه ها، و دیگر حشرات رایج موثر است.
تحقیق آزمایشگاهی امواج صدای التراسونیک نشان داده است که به سیستم های شنوایی و عصبی بیشترحشرات و موشها صدمه می زند و باعث می شود آنها احساس درد و ناراحتی کنند. با 130 دسیبل فشار صدا، حشره و موش ذخیره غذایی، آب و سرپناهش را رها و فرار می کند.. این شدت امواج صدای بلند، خارج از بعد شنوایی بشر و حیوانات خانگی ازقبیل سگها، گربه ها، ماهیان، پرندگان ، و حیوانات مزرعه است.
فراری دهنده موش و حشره : اختلالی در تلویزیون ها، رادیو ها،آلارم های الکترونیکی دزدگیر ، ردیاب دود و افراد دارای قلب مصنوعی به وجود نمی آورد.
فراری دهنده موش و حشره : به گیاهان نیز صدمه ای نمی زند.

خصوصیات :

این دستگاه به طور موثری منطقه 2000 تا 2500 فوت مربع بدون مانع را محافظت می کند. بعد از اینکه فراری دهنده موش و حشره را متصل کردید، متوجه یک چراغ قرمز کوچک می شویدکه نشان دهنده این است که فراری دهنده موش و حشره به درستی عمل می کند. دکمه تست فراری دهنده موش و حشره روی پنل پشتی قرار دارد، زمانی که فشرده می شود باعث می شود دستگاه صدای قابل شنیدن انسان را تولید کند تا از عملکرد صحیح دستگاه مطمئن شوید. صدای سوت مانند تیزی، را جهت شنیدن موش و حشرات به طور مداوم تولید می کند.
فراری دهنده موش و حشره به صورت اتوماتیک دامنه التراسنیک 30000Hz تا 65000Hz را منعکس می کند، از طریق دکمه تنظیم سرعت ، دامنه انعکاس امواج را تغییر دهید تا این موجودات در مقابل یک شعاع از پیش تعیین شده مصون نشوند و به عبارت دیگر به آن صدا عادت نکنند. پس هر چند وقت یک بار سرعت دستگاه را تغییر دهید.

کاربرد:

زمانی که برای اولین مرتبه فراری دهنده موش و حشره را نصب می کنید ، دکمه را کاملاً به چپ یا به راست بچرخانید. هر یکماه، دکمه را کمی در جهت مخالف بپیچانید. با فشردن دکمه تست قبل و بعد از تنظیم کردن دستگاه متوجه تفاوت در صدا خواهید شد. به تأثیر فراری دهنده موش و حشره در چند روزتوجه کنید. دیگر از فعالیت جوندگان خبری نیست. شاید در این مدت شاهد افزایش فعالیت موجودات شوید زیرا انتشارامواج التراسنیک باعث بی تابی آنها می شود و آنها را از مخفیگاهشان بیرون می کشاند. نگران نباشید در زمان کوتاهی دیگر این فعالیت ها را نمی بینید زیرا آنها تحمل شنیدن این صدا را ندارند و از محیط فرار می کنند.
زمانی که دستگاه حشرات را دور می کند، آنها بدون شک تخم و لاروهایشان را در محیط رها می کنندکه این تخم ها تحت تأثیر صدای التراسونیک قرار نخواهند گرفت. اما زمانیکه تخم ها باز می شوند و حشرات ریز از آنها بیرون می آیند این دستگاه التراسونیک است که به سیستم شنوایی و عصبی آنها حمله می کند ، این نسل را هم از محیط دور می سازد. در عرض 4 تا 6 هفته هجوم حشرات و موش تمام می شود و شما از شر این موجودات خلاص خواهید شد. فراری دهنده موش و حشره را تمام مدت سال بطور مداوم شب و روز بکار بگیرید و به دوشاخه برق وصل کنید تا بتوانید موجودات موذی را تحت کنترل خود داشته باشید. .هزینه عملکرد هر روز در حدود 1 1/2 ¢ می شود. نه لازم است ماده شیمیایی خطرناکی بخرید و نه لوازم آلوده را تمیز کنید.

توجه:

هرگز فراری دهنده موش و حشره را روی سطوح فرش کرده ،بین مبلمان، روبروی پرده یا دیگر اشیاء نرم نگذارید، زیرا آنها امواج صدا را جذب کنند.
هرگز فراری دهنده موش و حشره را قبل از چک کردن نزدیک گوشتان قرار ندهید.
در هوای آزاد از دستگاه استفاده نکنید مگر اینکه به دیوار چسبیده باشد و روبروی آن دیواری قرار گرفته باشد تا امواج براحتی انعکاس یابند.

مشخصات:

• ابعاد:4"X3 3/4" X3 1/2"
• وزن:1pound
• نیروی مصرفی:2watts
• بعد فرکانس:30000Hz تا 65000Hz (متغیر مداوم)
• فشار صدای خروجی:130Db