کولرگازی خورشیدی




سیستم تهویه مطبوع خورشیدی (اسپلیت 1کیلو واتی)

جریان هوای وسیع و چرخه بزرگ هوا

احساسی مانند نشستن روی ابرها و در فضای باز

پخش هوای تازه بطور یکنواخت در تمام فضا و حتی گوشه های اتاق به شما کمک می کند تا بنشینید و بدون دغدغه خاطر با ذهن اسوده بعد از یک روز کاری خسته کننده از لحظات خود لذت ببرید .

مشخصات دستگاه :

• کمپرسور با اعتبار جهانی ،قابل اطمینان و طول عمر بالا
• ظاهر به روز
• دارای جریان باد چرخه ای و قوی و پوشش دهنده همه گوشه های فضا
• تعویض کننده دمایی چندتایی و لوله استیل با کیفیت عالی
• جعبه آلومینیومی هیدروفیل
• دارای تکنولوژی هوشمند، مصرف پایین انرژی و کاربری
• دارای دکمه های کنترلی فلور سنت ،مرئی در شب
• سیستم ضد برفک هوشمند

هوای تولید شده تصویه می شود تا فضایی سالم و شاداب تولید شود :

از چندین تکنولوژی تصویه هوا در این دستگاه استفاده می شود .فیلتراسیون 3مرحله ای هوا و فیلتر UP –تیتانیوم فوتوکاتالیتیک که با عملکرد آنتی باکتریال هوا را استریلیزه می کند و فیلتر کننده گرد و غبار و نابود کننده ذرات موجود در هوا






3فیلتر هوا:

این فیلترها دارای اثر آنتی باکتریال هستند زیرا لایه آنتی باکتریال فوتوکاتالیست دارند. همچنین دارای لایه کربن فعال هستند تا همه انواع بوهای خارجی ،گرد و غبار، دوده ، فورمالدهید،‌بنزین و هر ماده مضر دیگر موجود در فضا را تصویه و هوایی تازه و فضایی راحت ایجاد کنند .



فیلتر فوتوکاتالیتیک UP – تیتانیوم:


این فیلتربا استفاده از آپاتیت تیتانیوم می تواند به خوبی باکتری ها ،آلوده کننده های ارگانیک و دیگر مواد مضر را جذ ب و انها را با تاباندن نور طبیعی نابود کند (از امکانات انتخابی دستگاه ) .
دارای عملکرد هوشمند برای افزایش سطح راحتی
کنترل خودکار جهت باد و جریان هوای یکنواخت
بر اساس یک قانون فیزیکی که می گوید هوای سرد از هوای گرم سنگین تر است ،در این دستگاه باد سرد در جت افقی در ارتفاع بالای اتاق ایجاد میکند ،بهمین دلیل تمام فضای اتاق بسرعت خنک می شود . در زمان گرم کردن ، هوای گرم بصورت عمودی به سمت کف اتاق هدایت می شود که به سمت بالا حرکت کرده و به سرعت ویکنواخت تمام اتاق را گرم می کند .

خواب راحت و سالم و صرفه جویی در مصرف انرژی :

این تهویه کننده می تواند با توجه به قوانین دمایی و وضعیت مناسب محیطی با توجه به منحنی های فیزیولوژیکی انسان و آنچه پزشکان توصیه کرده اند در زمان خواب بطور اتوماتیک دمای هوای تولیدی ، سرعت جریان باد و..... را تغییر دهد تا امکان خواب راحت و شیرین در تمام طول شب فراهم آید .از طرفی این سازوکار سبب کاهش مصرف انرژی نیز می گردد.

تنظیم درصد بخار هوا بصورت هوشمند :

در مناطق مرطوب و شرجی بخصوص در فصول بارانی ،درصد رطوبت هوا بالاست ،که تاثیر منفی روی خلق و خوی افراد می گذارد . این دستگاه بطور هوشمند سطح بخار آب موجود در فضارا از طریق جریان هوای تولیدی تا میزان مناسب تغییر می دهد .



ضد برفک هوشمند :

در طی زمستان ودر مناطق سرد ، کوندانسور موجود در بخش خارجی دستگاه می تواند براحتی یخ بزند که سبب اشکال در عملکرد کولر می شود . سیستم ضد برفک هوشمند می تواند براحتی از ایجاد این مسئله جلوگیری کرده و سبب افزایش اثر گرم کنندگی و کاهش مصرف انرژی شود.

دارای دکه e-Touch :

تنها بایکبار فشردن دکمه e-Touch ، دستگاه بطور اتوماتیک روی حالت خنک کننده یا گرم کننده قرار گرفته و سازوکار ضد برفک و دیگر سیستم ها بطور خودکار بسته به شرایط هوای محیطی فعال یا غیر فعال می شوند و دمای مطلوب ایجاد می شود . این سیستم مخصوصا برای کار کردن کودکان و افراد سالمند با این دستگاه مناسب است . استفاده از دکمه های فلورسنت کمک می کند طی شب بدون نیاز به روشن کردن دستگاه ،بتوان تنظیمات لازم را اعمال نمود .

چندین حالت جریان هوا:

این دستگاه می تواند علاوه بر ثابت نمودن جهت جریان هوای خروجی آنرا در جهت بالا و پایین هم حرکت دهد. هوای تولید شده بطور عمودی تا 4 متر پرتاب می شود و از روی دریچه با پهنای زاویه 70 درجه خارج می شود ،پهنای خروجی افقی 100درجه است ،بهمین دلیل جریان تولیدی در تمام فضا پخش می شود .

نصب و نگهداری آسان:

بخش درونی دستگاه وزن سبکی دارد، قسمت جدا شونده دستگاه به راحتی زیر بخش نصب شده متصل می شود .به همین دلیل نگهداری و تعمیرات احتمالی آن براحتی انجام می شود و دستگاه نیز به فضای کوچکی نیاز دارد.
انواع سقفی و زمینی این دستگاه به راحتی نصب می شوند .بسته به شرایط محل بخش درونی دستگاه می تواند روی سقف ، روی دیوار ویا روی زمین نصب شود .

عملکرد با صدای کم :

دارای تکنولوژی عملکرد با صدای بسیار کم ،پره های فن بزرگ و چند بخشی بی صدا طراحی شده اند و در عین حال حجم هوای د میده شده بیشتری تولید میکنند .

اساس کار تهویه مطبوع خورشیدی چیست ؟

سیستم تهویه هوای ما انرژی خورشیدی را جذ ب کرده و با استفاده از جمع کننده خورشیدی خلاء دار ماده درون آنرا گرم می کند .ماده خنک کننده از کمپرسور خارج و از مارپیچ مسی درون جمع کننده عبور کرده و تبادل گرمایی انجام می دهد .
ماده خنک کننده گرم شده توسط ماده درون جمع کننده خورشیدی از یک چرخه درون گرم کننده و خنک کننده عبور می کند .ما به جای کمپرسورهای معمولی از کمپرسورهای کوچک تر استفاده می کنیم .
این کمپرسورها الکتریسیته کمتری مصرف می کنند و بهمراه جمع کننده خورشیدی سبب کاهش مصرف الکتریسیته می شود .



این سیستم تهویه هوا چگونه سبب صرفه جویی در مصرف انرژی می شود ؟

سیستم تهویه ما در مصرف انرژی صرفه می کند ، اول و مهم تر اینکه این دستگاه از انرژی گرمایی خورشید استفاده می کند و استفاده از این سیستم بطور موثر هدر رفت انرژی از کمپرسور را کاهش می دهد . سیستم کنترل ،سیستم تهویه هوای خورشیدی هوشمند می تواند بطور اتوماتیک تامین بخش بیشتر انرژی مورد نیاز برای سیستم جمع کننده خورشیدی را انجام می دهد .دوما استفاده از لوله خطر ، ترانک هیدروفیل بهترین سیستم مبدل حرارتی است که هدر رفت انرژی را کاهش داده و بازده نهایی را افزایش داده و باعث اطمینان از بهبود عملکرددستگاه می شود .



عملکرد شبیه سازی شده منطقی و هوشمند :

تشخیص اتوماتیک اشکالات ایجاد شده دردستگاه ، محافظت در برابر ولتاژبالا و یا رعد و برق ، محافظت در برابرقطعی و وصلی برق ، محافظت در برابرتغییرات فاز و چندین سیستم محافظتی دیگر از عملکرد سیستم اطمینان ایجاد می کند ،بهمین دلیل شما می توانید با آسودگی از لحظات خود لذ ت ببرید .

ارزیابی بازده مالی تهویه کننده های خورشیدی هوا‍ :

براساس آنچه مشخص شده است این تهویه کننده ها نسبت به تهویه کننده های معمولی می تواند حدود 34٪صرفه جویی داشته باشند . نتایج به شرح ذیل می باشد
٪34.5 ~ 2880/ ( 1885- ‌880)

بنابراین پولی که در هر سال صرفه جویی می شود مقدار زیر خواهد بود :

USD 914.34=2650×٪34.5
علاوه بر اینها مصرف انرژی برای اغاز به کار امنیت بالای دستگاه طول عمر بالای دستگاه نسبت به کولر های معمولی از دیگر مزایای این دستگاه اند که صرفه جویی مالی آنها افزایش می دهد .
بر اساس همین محاسبات یک سیستم تهویه مطبوع خورشیدی می تواند ظرف مدت 18 ماه اضافه قیمت خریداری خود را جبران کند .